BEMARES Okna i Drzwi - rebranding- papajastudio.pl

Firma Bemares dostarcza najwyższej jakości produkty i usługi z zakresu budownictwa od stolarki okiennej, drzwiowej poprzez bramy garażowe, po profesjonalne doradztwo i montaż. Dynamiczny rozwój firmy wynikający z nacisku na jakość i potrzeby wdrażania innowacyjnych rozwiązań systematyczne wykraczanie poza lokalny obszar działalności.

Celem procesu projektowego Papajastudio było zbudowanie identyfikacji wizualnej, która zadba nie tylko o rozpoznawalność marki, ale będzie także komunikować wartości, które są podstawą działalności Bemares: jakość, profesjonalizm, innowacyjność i bezpieczeństwo.

BEMARES Okna i Drzwi - rebranding- papajastudio.pl
BEMARES Okna i Drzwi - materiały reklamowe- papajastudio.pl

Praca dla marki Bemares obejmowała między innymi:

– zbudowanie strategii marki,

– projekt logo,

– key visual,

– projekt kompleksowej identyfikacji wizualnej (corporate identity).

Projekty w duchu minimalizmu i geometrii cenimy za to, że pozostają z markami przez długie lata bez większych zmian w formie. 

Na nową identyfikację wizualną składa się przede wszystkim nowoczesne, geometryczne logo, które symbolicznie odzwierciedla zakres działalności firmy, nawiązując do kształtów okien czy drzwi. W towarzystwie logo funkcjonuje dynamiczny motyw przewodni oparty o formy i detale architektoniczne. Linia podąża wzdłuż konturów okien, drzwi czy elementów architektonicznych kreśląc geometryczne układy kształtów w perspektywie.

BEMARES Okna i Drzwi - minimalistyczny projekt - papajastudio.pl
BEMARES Okna i Drzwi - materiały firmowe - papajastudio.pl
BEMARES Okna i Drzwi - samochód - papajastudio.pl
BEMARES Okna i Drzwi - rebranding- papajastudio.pl